Welkom bij Art Studio Linda. In mijn atelier bied ik verschillende schilderworkshops aan. Onder mijn professionele begeleiding maak je stapsgewijs je eigen superleuke kunstwerk. Mijn workshops zijn de ultieme gelegenheid om op een leuke manier feestelijk uit te zijn met jouw bedrijf, gezin, familie of vrienden.
Reserveer de gewenste workshop eenvoudig online. Jouw reservering is volledig verzorgd en inclusief de nodige materialen (verf, kwasten, doek en schort).
Tijdens een ongeveer 2,5 uur durende workshop staan gezelligheid en creativiteit voorop en gaat iedereen met een eigen kunstwerk naar huis.
Mijn workshops zijn geschikt voor iedereen! Je hebt geen ervaring nodig en gaat met een superleuk zelfgemaakt schilderij naar huis. Ontdek hoe creativiteit verbindend werkt. Kom gezellig met jouw gezin of collega’s een workshop schilderen doen, en creëer je eigen blijvende herinnering.
Reserveer de gewenste workshop online. Betaal met iDEAL en ontvang je reservering in je mailbox. Pas na betaling ben je zeker van je plek.
Je hoeft je nergens zorgen over te maken. Je reservering is inclusief alle materialen (verf, kwasten, doek en schort). Koffie en thee met koekjes staan al klaar.
Je werkt met acryl- of olieverf op een doek van Winsor & Newton of Talens. Type verf en maat van het doek is afhankelijk van de gekozen workshop.
Je kunt kiezen voor een workshop van
Alle workshops worden verzorgd en gegeven door kunstschilder Linda van den Bergh
Mijn workshops zijn toegankelijk voor iedereen! Kom je individueel of met familie, vrienden en collega’s? Iedereen is welkom! Je kunt ook exclusief voor jouw groep een workshop boeken. Dat kan zowel bij mij in het atelier of op een locatie van jouw keuze. Boek nu je plek voor een workshop.
Onze workshops duren ongeveer 2,5 uur
Je schildert met acryl- of olieverf op een canvas doek van Winsor & Newton of Talens
Ben je onverhoopt verhinderd, je kunt je plek tot 48 uur van tevoren omruilen voor een ander tijdstip en/of workshop.
Heb je nog een vraag?
Heb je exclusieve wensen betreffende datum en locatie?
Aarzel niet en neem contact op met mij